Boekhandel Douwes Den Haag

100 Deugden reflectiekaarten

100 losse deugdenkaarten

Linda Kavelin-Popov

100 Deugden reflectiekaarten

100 Deugden reflectiekaarten

100 losse deugdenkaarten

100 Deugden reflectiekaarten

 

Deze eerste set Nederlandse deugdenkaarten reflectiekaarten van Linda Kavelin-Popov verscheen in 2007. Deze ‘vintage’ uitgave is nog steeds heel geliefd. Daarom is de set opnieuw uitgebracht in een eenvoudige, basic vorm.



Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 37,50


Beschrijving 100 Deugden reflectiekaarten

Deze eerste set Nederlandse deugdenkaarten reflectiekaarten van Linda Kavelin-Popov verscheen in 2007. Deze ‘vintage’ uitgave is nog steeds heel geliefd. Daarom is de set opnieuw uitgebracht in een eenvoudige, basic vorm. Dat wil zeggen, als losse kaarten verpakt in cellofaan.

Deugden Reflectiekaarten kunnen je helpen contact te maken met je innerlijke kompas en te leven volgens je diepste waarden. Elke kaart bevat een omschrijving van een deugd, waardoor je je bewust wordt van de betekenis. Op de achterkant staan telkens een bij de deugd passende spreuk en een vijftal affirmaties.

De kaarten worden gebruikt voor persoonlijke groei, bij vergaderingen, gespreksgroepen, coaching, training, intervisie, supervisie, yoga en diverse andere toepassingen.


ISBN
9789492094377
Pagina's
206
Verschenen
Rubriek
Psychologie
Druk
1
Uitvoering
Losbladig
Taal
Nederlands
Uitgever
ACT on Virtues

Psychologie