Boekhandel Douwes Den Haag

Summer at Rose Island

Holly Martin

Summer at Rose Island

Summer at Rose Island

Summer at Rose Island

 

A summer romance novel set in the seaside town of White Cliff Bay. With appeal to fans of Katie Fforde, Carole Matthews and Karen Swann


Levertijd: 5 tot 8 werkdagen

€ 10,00

Bezorgen: Levertijd 5 tot 8 werkdagen


ISBN
9781785763137
Pagina's
368
Verschenen
NUR
340
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Engels
Uitgever
Zaffre Publishing

Populaire fictie




ondertitel

serie

auteur


meer informatie

ondertitel

serie

auteur


meer informatie

ondertitel

serie

auteur


abonneren