Boekhandel Douwes Den Haag

De kleine pottenbakkerij

Anne Labus

De kleine pottenbakkerij

De kleine pottenbakkerij

De kleine pottenbakkerij

 

Fan van Virgin River? Lees de Klavertjes-serie van Anne Labus, over de magie van een idyllisch dorpje in Ierland.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 22,99


Beschrijving De kleine pottenbakkerij

De kleine pottenbakkerij is het vierde deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus.

Moya is geen gewone pottenbakker; ze is een kunstenaar met een enorme passie voor haar werk in het familiebedrijf. Maar dan komt haar broer Aidan met het wilde idee om het handwerk te vervangen door massaproductie. Financiële problemen, zegt hij.

Om bij te komen van de schok neemt Moya een adempauze in het charmante Ierse dorpje Busby, waar ze opgroeide met haar vader en broer Liam. Daar ontdekt ze een verlaten pottenbakkerij. Een idee begint te groeien: zou ze hier haar eigen droom kunnen realiseren?

Met haar koppige teckel Mister Miller en haar eigenwijze collega Robin begint Moya aan een nieuw avontuur. Maar wanneer Robins moeder ernstig ziek wordt, dreigen hun plannen te mislukken…

Voor de lezers van Jenny Colgan, Robyn Carr en Manuela Inusa.


ISBN
9789021049922
Pagina's
348
Verschenen
NUR
302
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Luitingh Sijthoff

Vertaalde literaire roman, novelle