Boekhandel Douwes Den Haag

Sam Porter

Het vijfde meisje

Moord zit in de familie

J.D. Barker

Het vijfde meisje

Sam Porter

Het vijfde meisje

Moord zit in de familie

Sam Porter: Het vijfde meisje

 

‘Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.’ Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen ‘De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter.’ Taylor Elmore, producent van Cold Case Voor de fans van Karin Slaughter en M.J.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld volgende dag in huis

€ 15,99

Bezorgen: Op werkdagen voor 23.00 uur besteld volgende dag in huis


Beschrijving Sam Porter: Het vijfde meisje

‘Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.’ Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen


‘De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter.’ Taylor Elmore, producent van Cold Case


Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge



Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Porter wordt van de zaak gehaald en mag zich er ook privé niet meer mee bezighouden. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan.



Als het lichaam van de tiener Ella Reynolds wordt aangetroffen in een bevroren meer, denkt de politie direct aan Bishop. Is dit zijn volgende slachtoffer? Terwijl zij zich op de nieuwe vondst storten, volgt Porter een aanwijzing uit Bishops verleden. Hoe meer geheimen zich ontvouwen, des te meer realiseert Porter zich dat er maar één ding nog angstaanjagender is dan een seriemoordenaar: de moeder van een seriemoordenaar.





De pers over Horen, zien, zwijgen


‘Wat een ontstellend spannend boek! Het pakte mij vanaf de eerste pagina. Barker ga ik zeker in de gaten houden.’ Corry de Ridder, boekhandel Van Stockum



‘Een van de spannendste boeken ooit. Ik kon hem niet wegleggen!’ ***** Hebban.nl



‘Een voortreffelijk debuut dat smaakt naar meer. Ik kijk nu al uit naar het tweede deel.’ ***** Thrillersandmore.com



‘J.D. Barker is een unieke schrijver. Net zo goed als Stephen King en Lee Child. Mis niets wat hij schrijft.’ James Patterson



‘Om je vingers bij af te likken, wat een goed boek. Vanaf de eerste zin ben je verloren.’ Perfecteburen.blogspot.com


ISBN
9789022585276
Pagina's
528
Verschenen
Serie
Sam Porter
NUR
330
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boekerij

Spannende boeken




ondertitel

serie

auteur


meer informatie

ondertitel

serie

auteur


meer informatie

ondertitel

serie

auteur


abonneren