Boekhandel Douwes Den Haag

Het begin van de rest van je leven

Drie bijzondere vrouwen, drie bijzondere verjaardagen, en het jaar dat erop volgt.

Cathy Kelly

Het begin van de rest van je leven

Het begin van de rest van je leven

Drie bijzondere vrouwen, drie bijzondere verjaardagen, en het jaar dat erop volgt.

Het begin van de rest van je leven

 

‘Heel herkenbaar, romantisch en heerlijk om de harde werkelijkheid even op afstand te houden.’ Sunday Mirror Voor de fans van Marian Keyes en Maeve Binchy Drie vrouwen vieren hun verjaardag op dezelfde dag, en dit jaar zijn het extra bijzondere dagen: ze worden dertig, veertig en vijftig.



Nog te verschijnen

€ 17,99

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving Het begin van de rest van je leven

‘Heel herkenbaar, romantisch en heerlijk om de harde werkelijkheid even op afstand te houden.’ Sunday Mirror


Voor de fans van Marian Keyes en Maeve Binchy



Drie vrouwen vieren hun verjaardag op dezelfde dag, en dit jaar zijn het extra bijzondere dagen: ze worden dertig, veertig en vijftig. Maar de gebeurtenissen op de feestelijke dag luiden voor alle drie de vrouwen een wel heel bijzonder jaar in…



Ginger brengt haar dertigste verjaardag niet door zoals ze van tevoren zo nauwkeurig had gepland. Als dit de eerste dag van haar nieuwe en vernieuwde leven moet zijn, waarom heeft ze dan het akelige idee dat ze afstevent op een totale ramp?



Sam is eindelijk zwanger na jaren van proberen. Wanneer haar vruchtwater breekt op de ochtend van haar veertigste verjaardag, raakt ze in paniek: vergeet die bevalling, hoe wordt ze in godsnaam een goede moeder?



Callie viert haar vijftigste verjaardag door een groot feest te organiseren bij haar thuis in Dublin. Halverwege het feest staat er iemand voor de deur die haar perfecte leven binnen stapt en het volkomen op zijn kop zet.





De pers over de boeken van Cathy Kelly


‘Liefdevol, grappig en uit het leven gegrepen.’ Marian Keyes



‘Door dit soort boeken blijf ik een zwak houden voor Ierland en Ierse schrijfsters.’ Hebban.nl


‘Warm, geloofwaardig en intelligent: dit is fictie op zijn best.’ Heat Magazine


ISBN
9789022587294
Pagina's
416
Verschenen
NUR
302
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boekerij

Vertaalde literaire roman, novelle