Boekhandel Douwes Den Haag

Nooit meer lief

Anna van Praag

Nooit meer lief

Nooit meer lief

Nooit meer lief

E-book

 

Vroeger was Joni zo braaf dat ze nog geen snoepje zou pikken. Maar op een dag gebeurde er iets waardoor alles veranderde. ‘En daarna nam ik een besluit. Als ik niet het liefste meisje van de klas kan zijn of het mooiste (voor allebei heb je blond haar nodig, denk ik), dan maar het allerbeste rotkind.’ Joni begint met het stelen van kleine dingen.


Direct te downloaden

€ 4,99


Beschrijving Nooit meer lief

Vroeger was Joni zo braaf dat ze nog geen snoepje zou pikken. Maar op een dag gebeurde er iets waardoor alles veranderde.

‘En daarna nam ik een besluit. Als ik niet het liefste meisje van de klas kan zijn of het mooiste (voor allebei heb je blond haar nodig, denk ik), dan maar het allerbeste rotkind.’

Joni begint met het stelen van kleine dingen. Liegen blijkt helemaal niet moeilijk. Verrast ontdekt ze dat steeds meer kinderen vrienden met haar willen zijn. Haar plannen worden wilder en spannender. Maar hoe ver kan ze gaan?



‘Ik wil een lans breken voor stoute kinderen.’ - Anna van Praag in Vrij Nederland


ISBN
9789025857417
Pagina's
128
Verschenen
Rubriek
Fictie 10 - 12 jaar
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Leopold

Fictie 10 - 12 jaar