Boekhandel Douwes Den Haag

Groeten van Leo

een kind in Kamp Westerbork

Martine Letterie

Groeten van Leo

Groeten van Leo

een kind in Kamp Westerbork

Groeten van Leo

E-book

 

Leo Meijer is zeven jaar. Op zijn jas zit een gele ster. Hij is anders dan Jeanne, zijn buurmeisje. Dan komen er twee mannen aan de deur. Leo moet mee en zijn ouders ook. Meteen! Hij kan nog net zijn tekenspullen inpakken.


Direct te downloaden

€ 3,99


Beschrijving Groeten van Leo

Leo Meijer is zeven jaar.

Op zijn jas zit een gele ster.

Hij is anders dan Jeanne, zijn buurmeisje.

Dan komen er twee mannen aan de deur. Leo moet mee en zijn ouders ook. Meteen! Hij kan nog net zijn tekenspullen inpakken.



Leo leeft nog twee jaar, in kamp Westerbork. Dit is het verhaal over zijn leven, met foto’s en zijn eigen tekeningen en briefjes.



Het verhaal van Leo Meijer staat voor dat van velen. Hij is een van de 18.000 joodse kinderen die in de Tweede Wereldoorlog uit Nederland zijn weggevoerd en vermoord.



Martine Letterie schreef zijn verhaal speciaal voor kinderen die nog te jong zijn voor het verhaal van Anne Frank.


ISBN
9789025862152
Pagina's
112
Verschenen
Rubriek
Fictie 10 - 12 jaar
Druk
2
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Leopold

Fictie 10 - 12 jaar