In Rijmsoep zet meesterverteller Roald Dahl een aantal bekende verhalen op rijm op een manier zoals alleen hij dat kan en geeft daar meteen een andere draai aan. Met onder andere ‘De nieuwe kleren van de keizer’ en 'Hans en Grietje'.
Jesse en Nora gaan voor het eerst varen met hun zeilboot. Onderweg ontstaat er een gevaar. En dat gevaar beleven ze allebei verschillend. Komt het nog goed?
Lieve is een klein, zacht katje. Haar oogjes glanzen als sterretjes. En ze heeft een stemmetje, zacht als de wind. Maar als de schoolbel gaat, voelt Lieve zich soms verdrietig. In de klas zijn ze niet altijd allemaal lief.
Jesse en Nora gaan voor het eerst varen met hun zeilboot. Onderweg ontstaat er een gevaar. En dat gevaar beleven ze allebei verschillend. Komt het nog goed? Jesse en Nora gaan voor het eerst varen met hun zeilboot.