Boekhandel Douwes Den Haag

Lichter leven

Met zin, vertrouwen en zonder angst

Marian Mudder

Lichter leven

Lichter leven

Met zin, vertrouwen en zonder angst

Lichter leven

 

In Lichter leven, het vervolg op het boek Sofasessies, geeft personal coach Marian Mudder een zevenstappenplan voor een leuker leven zonder angsten. Voor de lezers van Brené Brown en Elizabeth Gilbert.


Nog te verschijnen

€ 20,00

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving Lichter leven

In Lichter leven, het vervolg op het boek Sofasessies, geeft personal coach Marian Mudder een zevenstappenplan voor een leuker leven zonder angsten. Voor de lezers van Brené Brown en Elizabeth Gilbert. Lichter leven is een no-nonsense en geestig zevenstappenplan dat oefeningen bevat waarmee je leert hoe je effectief moet omgaan met negatieve gevoelens zoals stress, angst, schaamte en verdriet. Als een wijze vriendin bij wie je je volledig op je gemak voelt, moedigt Marian Mudder je aan je zelfbeeld te onderzoeken en te verbeteren door te lachen (en misschien een beetje te huilen). Lichter leven is een praktische en motiverende gids, geworteld in compassie, vol waardevolle tips en tricks die tot nadenken aanzetten. Marian deelt op geheel eigen en geestige wijze haar kennis, ervaring en wijsheid met de lezer.


ISBN
9789026343254
Pagina's
224
Verschijnt
NUR
770
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Ambo|Anthos

Psychologie




ondertitel

serie

auteur


meer informatie

ondertitel

serie

auteur


meer informatie

ondertitel

serie

auteur


abonneren