Boekhandel Douwes Den Haag

Elektrische vissen

Susan Kreller

Elektrische vissen

Elektrische vissen

Elektrische vissen

 

Een meesterlijk vertelde roman, genomineerd voor de Duitse Jeugdliteratuurprijs 2020. Een aanrader voor iedereen vanaf 12 jaar. Emma mist haar thuis. Na de verhuizing van Ierland naar Duitsland met haar moeder, haar broer en haar zusje is niets nog hetzelfde.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 19,95


Beschrijving Elektrische vissen

Een meesterlijk vertelde roman, genomineerd voor de Duitse Jeugdliteratuurprijs 2020. Een aanrader voor iedereen vanaf 12 jaar.

Emma mist haar thuis. Na de verhuizing van Ierland naar Duitsland met haar moeder, haar broer en haar zusje is niets nog hetzelfde. Ze mist haar geboorteland, de Atlantische Oceaan en haar Ierse grootouders. Zelfs de Oostzee kan haar niet troosten. Emma wil maar één ding: zo snel mogelijk terug naar Dublin. Levin, een jongen uit haar nieuwe klas die zelf grote zorgen heeft, biedt haar zijn hulp aan. Maar op een bepaald moment lijkt hij helemaal niet meer te willen dat ze weggaat. En ook Emma zelf begint te twijfelen aan haar ontsnappingsplan.


ISBN
9789044840254
Verschenen
Rubriek
Fictie 15+
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Clavis Uitgeverij

Fictie 15+