Boekhandel Douwes Den Haag

Liefde in het strandcafé

Lucy Diamond

Liefde in het strandcafé

Liefde in het strandcafé

Liefde in het strandcafé

 

Als de onsuccesvolle Evie in Liefde in het strandcafé van Lucy Diamond het café van haar tante erft, is ze vastbesloten haar leven op de rails te krijgen. Voor fans van Jill Mansell en Jenny Colgan.



Op werkdagen voor 23.00 uur besteld de volgende dag in huis.

€ 21,99

Op werkdagen voor 23.00 uur besteld de volgende dag in huis.


Beschrijving Liefde in het strandcafé

In de grappige en warme roman Liefde in het strandcafé van de Engelse bestsellerauteur Lucy Diamond is de dromerige Evie altijd al het zwarte schaap van de familie geweest. Waar haar oudere zussen het perfecte leven voor zichzelf hebben opgebouwd, heeft Evie een spoor van mislukte carrières als actrice, fotografe en zangeres achter zich gelaten. Nu zit ze vast: haar leven lijkt zomaar aan haar voorbij te gaan.



Als haar lievelingstante echter plotseling overlijdt, erft Evie haar strandcafé in Cornwall en wordt ze gedwongen een nieuw leven op te bouwen. Haar familie heeft weinig vertrouwen in een succesvolle afloop. Desondanks is Evie vastbesloten haar leven voorgoed op de rails te krijgen. Zal het café aan het strand, samen met haar liefdesleven, nu eindelijk tot bloei komen?



Liefde in het strandcafé is een warme, ontroerende feelgoodroman en daarmee hét ideale vakantieboek het ideale zomerboek voor lezers van Jill Mansell, Jenny Colgan en Lindsey Kelk, dat onmisbaar is in je strandtas.



'Gelaagd, meeslepend en prachtig geschreven.' - Daily Express



'Een charmant familieverhaal!' - Sunday Mirror



'Meeslepend, geloofwaardig, leuk en oprecht.' - Heat


ISBN
9789401617727
Verschenen
NUR
302
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Xander Uitgevers B.V.

Vertaalde literaire roman, novelle