Boekhandel Douwes Den Haag

Kameleon

de Kameleon in het goud

De Kameleon in het goud

H. de Roos & Gerard van Straaten

de Kameleon in het goud

Kameleon

de Kameleon in het goud

De Kameleon in het goud

Kameleon: de Kameleon in het goud

E-book

 

De Kameleon in het goud is het vijftigste deel uit De Kameleon-boekenreeks van schrijver Hotze de Roos. De illustraties zijn van Gerard van Straaten. De eerste editie kwam uit in 1980. Dit boek markeert het vijftigste deel van de boekenreeks, niet alleen zijn de gebeurtenissen in het boek erg feestelijk, ook aan de omslag is extra aandacht besteed.



Direct te downloaden

€ 5,00


Beschrijving Kameleon: de Kameleon in het goud

De Kameleon in het goud is het vijftigste deel uit De Kameleon-boekenreeks van schrijver Hotze de Roos. De illustraties zijn van Gerard van Straaten. De eerste editie kwam uit in 1980.

Dit boek markeert het vijftigste deel van de boekenreeks, niet alleen zijn de gebeurtenissen in het boek erg feestelijk, ook aan de omslag is extra aandacht besteed. Zo omvat de voorkant en vrijwel de hele achterkant een gedetailleerde illustratie van de versierde Kameleon boot met daarboven de titel in gouden letters.

De zeilvereniging bestaat vijftig jaar en voor die gelegenheid wordt er een zeilwedstrijd en een boten-optocht georganiseerd in Lenten. De gebroeders Klinkhamer hebben een bijzonder idee om hun boot te versieren en sluiten zich regelmatig op in het boothuis om eraan te werken. Intussen zijn Louw en Kees ook met hun eigen boot bezig. Gerben heeft intussen wel wat anders aan zijn hoofd, hij heeft Chantel ontmoet en wil met haar mee gaan doen aan de zeilwedstrijd. Zij worden gedwarsboomd door een aantal vervelende 'heren', maar gelukkig weten onze Kameleonvrienden daar wel raad op.


ISBN
9789020642506
Pagina's
125
Verschenen
Serie
Kameleon
Rubriek
Fictie kinder- en jeugdboeken
Druk
50
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Kluitman digitaal*klassiek

Fictie kinder- en jeugdboeken