Boekhandel Douwes Den Haag

De laatste ochtend

Samuel Bjork

De laatste ochtend

De laatste ochtend

De laatste ochtend

Nieuw

 

"De laatste ochtend" is het meeslepende nieuwe hoofdstuk in de Munch & Krüger-serie van de Noorse bestsellerauteur Samuel Bjørk, en vormt een spannende opvolger van het angstaanjagende "Sneeuwwit".


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 15,99


Beschrijving De laatste ochtend

"De laatste ochtend" is het meeslepende nieuwe hoofdstuk in de Munch & Krüger-serie van de Noorse bestsellerauteur Samuel Bjørk, en vormt een spannende opvolger van het angstaanjagende "Sneeuwwit".

In de bruisende metro van Oslo vindt om 09.07 uur een gruwelijke aanslag plaats: een vrouw laat een bomvest ontploffen. De politie staat voor een raadsel, terwijl de tijd dringt. Rechercheurs Munch en Krüger ontdekken op de keukentafel van het slachtoffer drie mysterieuze voorwerpen: een klein trolfiguurtje, een lynx met een geel geverfd oor, en een boek over de Amerikaanse geschiedenis. Deze aanwijzingen lijken een sinister spel te zijn van de werkelijke dader, die hen uitdaagt en op de hoogte houdt van zijn duistere plannen.

Ondanks de eerste inzichten van Mia, blijkt het een race tegen de klok te zijn. Een nieuwe explosie laat niet lang op zich wachten, en Munch & Krüger hebben slechts 24 uur om de terrorist te traceren voordat hij opnieuw kan toeslaan. Dit boek biedt een adembenemende mix van spanning, mysterie en onverwachte wendingen die je op het puntje van je stoel houdt.

Mis deze thriller niet en ontdek het geheim achter "De laatste ochtend". Verkrijgbaar bij Boekhandel Douwes en andere boekhandels.


ISBN
9789021062464
Pagina's
400
Verschenen
Rubriek
Thriller
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Luitingh Sijthoff

Thriller