Boekhandel Douwes Den Haag

Het Brusselse moeras

Jan Wostyn & Luckas Vander Taelen

Het Brusselse moeras

Het Brusselse moeras

Het Brusselse moeras

Nieuw

 

De afgelopen jaren is iedere Brusselaar de wanhoop wel even nabij geweest: een eindeloos aanslepende formatie, met kalasjnikovs schietende drugsbendes, een begrotingstekort van meer dan 20 procent, metrowerken die de stad voor decennia openrijten, groteske vriendjespolitiek en totale normvervaging, flagrant en schaamteloos cliëntelisme… Onze hoofdstad is doodziek.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 22,50


Beschrijving Het Brusselse moeras

De afgelopen jaren is iedere Brusselaar de wanhoop wel even nabij geweest: een eindeloos aanslepende formatie, met kalasjnikovs schietende drugsbendes, een begrotingstekort van meer dan 20 procent, metrowerken die de stad voor decennia openrijten, groteske vriendjespolitiek en totale normvervaging, flagrant en schaamteloos cliëntelisme… Onze hoofdstad is doodziek. Tijd voor een onverbloemde beschrijving van de symptomen, een strenge diagnose en een duidelijke remedie.
In Het Brusselse moeras laten Brusselaars Luckas Vander Taelen en Jan Wostyn geen spaander heel van de huidige Brusselse politieke klasse en instellingen. Tegelijk schuiven ze enkele oplossingen naar voren om Brussel uit het moeras te trekken. Brusselse problemen worden vroeg of laat Vlaamse problemen: Vlaanderen kan het zich niet langer veroorloven om vanaf de zijlijn toe te kijken.


ISBN
9789022343029
Pagina's
224
Verschenen
Rubriek
Politicologie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Ertsberg