Boekhandel Douwes Den Haag

Het weekend van zeven dagen

een goede balans tussen werk en privé-leven

Ricardo Semler

Het weekend van zeven dagen

Het weekend van zeven dagen

een goede balans tussen werk en privé-leven

Het weekend van zeven dagen

 

De meesten van ons zijn er goed in om lange dagen te werken. Maar we zijn er minder goed in een keer op maandagmiddag naar de film gaan. Ricardo Semler is daar wél goed in. In Het weekend van zeven dagen laat Semler zien hoe hij Semco, een klein familiebedrijf, wist om te bouwen tot een bedrijf met veertigmaal de oorspronkelijke omzet – terwijl hij tijdens kantooruren genoot van een goede film of met zijn zoon de eendjes ging voeren.



Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 21,99


Beschrijving Het weekend van zeven dagen

De meesten van ons zijn er goed in om lange dagen te werken. Maar we zijn er minder goed in een keer op maandagmiddag naar de film gaan. Ricardo Semler is daar wél goed in.


In Het weekend van zeven dagen laat Semler zien hoe hij Semco, een klein familiebedrijf, wist om te bouwen tot een bedrijf met veertigmaal de oorspronkelijke omzet – terwijl hij tijdens kantooruren genoot van een goede film of met zijn zoon de eendjes ging voeren. Semler laat zien dat het veel eenvoudiger is dan het lijkt om een goede balans te vinden tussen werk en vrije tijd. Het natuurlijke resultaat is een weekend van zeven dagen.


ISBN
9789022573228
Pagina's
360
Verschenen
Rubriek
Management algemeen
Druk
2
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boekerij

Management algemeen