Boekhandel Douwes Den Haag

Het huis van je dromen

Als je onverwachts je droomhuis vindt, moet je dan je leven omgooien?

Veronica Henry

Het huis van je dromen

Het huis van je dromen

Als je onverwachts je droomhuis vindt, moet je dan je leven omgooien?

Het huis van je dromen

 

Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte liefde vind je in de boekhandel Hunter’s Moon is het perfecte huis in de meest schilderachtige omgeving die iemand zich maar zou kunnen wensen: in een dal naast een riviertje in de mooie, heuvelachtige streek de Cotswolds.



Op werkdagen voor 23.00 uur besteld de volgende dag in huis

€ 20,00

Op werkdagen voor 23.00 uur besteld de volgende dag in huis.


Beschrijving Het huis van je dromen

Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond?



Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell



Van de auteur van Echte liefde vind je in de boekhandel



Hunter’s Moon is het perfecte huis in de meest schilderachtige omgeving die iemand zich maar zou kunnen wensen: in een dal naast een riviertje in de mooie, heuvelachtige streek de Cotswolds. Vijftig jaar lang werd het bewoond door de familie Willoughby, maar door onvoorziene omstandigheden moeten er nu nieuwe eigenaren voor worden gezocht.



Belinda Baxter, de makelaar die het voormalige jachthuis onder haar hoede heeft, voelt zich tot diep in haar ziel aangetrokken tot het prachtige gebouw, en ze wil er heel graag het perfecte gezin voor vinden. Maar als door de verkoop oude geheimen aan het licht komen en Belinda wordt geconfronteerd met een dramatische geschiedenis over een familie die verscheurd wordt door meningsverschillen, zal ze ook eindelijk haar eigen verleden en haar gebroken hart onder ogen moeten zien…





Over de boeken van Veronica Henry


‘Veronica Henry schrijft fantastisch.’ Jill Mansell



‘Heerlijke roman over liefde, verlangen, hoop en dromen.’ Woman and Home



‘Een fijn verhaal over liefde, compassie en veerkracht.’ The Sun



‘Heerlijk boek.’ Hebban.nl


ISBN
9789022582947
Pagina's
352
Verschenen
NUR
302
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boekerij

Vertaalde literaire roman, novelle