Boekhandel Douwes Den Haag

8 Essentiële stappen voor leiders van de toekomst

Meer dan win-win

Guido van de Wiel & Michael Jongeneel

8 Essentiële stappen voor leiders van de toekomst

8 Essentiële stappen voor leiders van de toekomst

Meer dan win-win

8 Essentiële stappen voor leiders van de toekomst

 

Wat is als leider de bron van jouw keuzes? Hoe maak je als leider van de toekomst het verschil? ‘De economische, (geo)politieke en sociale ontwikkelingen van de afgelopen jaren vragen om aanpassingen, juist ook in leiderschapsstijl’ schrijft Feike Sijbesma (CEO Koninklijke DSM) in zijn aanbeveling.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 35,95


Beschrijving 8 Essentiële stappen voor leiders van de toekomst

Wat is als leider de bron van jouw keuzes? Hoe maak je als leider van de toekomst het verschil?

‘De economische, (geo)politieke en sociale ontwikkelingen van de afgelopen jaren vragen om aanpassingen, juist ook in leiderschapsstijl’ schrijft Feike Sijbesma (CEO Koninklijke DSM) in zijn aanbeveling. Daarnaast vraagt de aankomende generatie om nieuw leiderschap, waarbij zelfs het realiseren van win-winsituaties niet langer volstaat. Echt succesvol zullen leiders zijn die kiezen voor de ‘win-win-wínsituatie’: de optie die goed is voor de leider, de organisatie én de gehele omgeving.

Herman Wijffels (hoogleraar Duurzaamheid Universiteit Utrecht): ‘De auteurs introduceren in dit boek een grensverleggend concept voor leiderschap. Zij verbinden het zakelijke met het persoonlijke en raken zo de dieper liggende bron waaruit de principes van people-planet-profit voortkomen.’ Otto Scharmer (auteur Theory U) voegt toe: ‘Michael’s personal story and concrete examples in this book make this concept accessible and practical for everyone who wants to explore this path.’

Aan de hand van acht concrete stappen laten Michael Jongeneel en Guido van de Wiel zien uit welke bron leiders van de toekomst zullen putten om optimale beslissingen te nemen. Een case met daarin Michaels ervaringen als COO loopt als een rode draad door het boek. Else Bos (CEO PGGM): ‘Ik denk dat dit boek ons kan helpen om tot de gedragsveranderingen te komen die van belang zijn om het vertrouwen echt terug te winnen.’


ISBN
9789024404377
Pagina's
200
Verschenen
Rubriek
Management algemeen
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boom

Management algemeen