Boekhandel Douwes Den Haag

Vrouw doet dit, dat-

Sytske Frederika van Koeveringe

Vrouw doet dit, dat-

Vrouw doet dit, dat-

Vrouw doet dit, dat-

 

Sprankelend, speels, krachtig en nietsontziend onderzoek naar het leven met en ná kanker. Over de bevrijdende rol van dagboekschrijven, met een geheel eigenzinnige kijk op het leven.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 15,00


Beschrijving Vrouw doet dit, dat-

Als Sytske van Koeveringe de diagnose borstkanker krijgt, grijpt ze terug op dagboekschrijven, iets dat ze in haar kinderjaren veel heeft gedaan. Pas na het lezen van een dagboek van Susan Sontag beseft ze dat dagboekschrijven iets is dat mag bestaan en serieus wordt genomen. Het opgaan in het schrijven geeft haar weer grip op de totale absurditeit van het bestaan.

Op een frisse, eigenwijze, diep associatieve en soms obsessieve manier schrijft Van Koeveringe over grote thema’s als angst, huilen, hoofdhaar en de geweldige kracht van proza, afgewisseld met absurde dialogen met haar vrienden, kennissen, haar ouders en artsen.


ISBN
9789025471736
Pagina's
272
Verschenen
Rubriek
Literaire essays
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Atlas Contact