Wanda Gag's revolutionaire klassieker "Millions of Cats" (1928) voor het eerst in het Nederlands, naast het hedendaagse queer manifest "Bloeiende Poesjes" van Olivier Van Gierdeghom. Gag's tijdloze verhaal volgt een echtpaar dat één kat zoekt, maar terugkeert met "miljoenen en miljarden" katten.
Een prentenboek voor jonge kinderen waarin zij aan de hand van zes dierenverhalen kennismaken met de zes leercompetenties: geven, discipline, geduld, inzet, concentratie en wijsheid. Deze vormen de basis van een boeddhistische onderwijsmethodiek Hart van onderwijs van Douwe Hoitsma, die vorig jaar bij Panta Rhei verscheen.
Otto mag mee op reis! Samen met zijn mama, papa, broer en zus en zijn beste vriend Felix gaan ze met een bomvolle camper naar zee. Het wordt een drukke, maar geweldige vakantie, waarin hij snorkelt tussen een reusachtige school vissen en ontdekt wat calamares is.