Boekhandel Douwes Den Haag

Aan de rand van de wereld: Michel Houellebecq

inclusief 'doodgaan', een ongepubliceerde tekst van Michel Houellebecq

Martin de Haan

Aan de rand van de wereld: Michel Houellebecq

Aan de rand van de wereld: Michel Houellebecq

inclusief 'doodgaan', een ongepubliceerde tekst van Michel Houellebecq

Aan de rand van de wereld: Michel Houellebecq

E-book

 

Persoon en werk van Michel Houellebecq laten niemand onberoerd. Maar wat weten we eigenlijk van die excentrieke man en het wereldbeeld dat ten grondslag ligt aan zijn boeken? Is hij echt zo cynisch en nihilistisch als vaak wordt beweerd, of moeten we zijn romans juist zien als een noodroep in tijden van liefdeloosheid?


Direct te downloaden

€ 7,99


Beschrijving Aan de rand van de wereld: Michel Houellebecq

Persoon en werk van Michel Houellebecq laten niemand onberoerd. Maar wat weten we eigenlijk van die excentrieke man en het wereldbeeld dat ten grondslag ligt aan zijn boeken? Is hij echt zo cynisch en nihilistisch als vaak wordt beweerd, of moeten we zijn romans juist zien als een noodroep in tijden van liefdeloosheid? In vijfentwintig compacte stukken, die zich laten lezen als de fragmenten van een dagboek, gaat Houellebecqs vaste vertaler Martin de Haan uitgebreid in op deze en andere vragen die de Franse schrijver oproept.


Deze herziene en uitgebreide editie bevat nieuwe stukken over Houellebecqs politieke ideeën, over de betekenis van Schopenhauer voor zijn werk en over de roman Serotonine, alsook een tweede ongepubliceerde tekst van Houellebecq zelf.


ISBN
9789029540179
Pagina's
152
Verschenen
Rubriek
Literaire non-fictie
Druk
4
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
De Arbeiderspers

Literaire non-fictie