Boekhandel Douwes Den Haag

Brugge

Joel Martin

Brugge

Brugge

Brugge

 

In navolging van De reizen van Alex in de antieke wereld, nodigen De reizen van Tristan hun lezers uit om het middeleeuwse tijdperk te ontdekken in de voetsporen van de figuur die door Jacques Martin bedacht werd.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 9,99


Beschrijving Brugge

In navolging van De reizen van Alex in de antieke wereld, nodigen De reizen van Tristan hun lezers uit om het middeleeuwse tijdperk te ontdekken in de voetsporen van de figuur die door Jacques Martin bedacht werd. Elk album biedt een zeer volledige, leerrijke ontdekking van een volk, een plaats of een landstreek van de middeleeuwen.

Een rijk parcours in woord en beeld door Brugge in de 15de eeuw, tijdens het bewind van Filips de Goede, hertog van Bourgondiƫ.

Voorwoord geschreven door de burgemeester van Brugge, Patrick Moenaert. Auteur is historicus Marc Ryckaert.


ISBN
9789030364108
Pagina's
56
Verschenen
Rubriek
Geschiedkundige strips
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Casterman