Boekhandel Douwes Den Haag

Je mag er zijn

Gea Veldkamp

Je mag er zijn

Je mag er zijn

Je mag er zijn

E-book

 

Een avondje oppassen bij de buren of een moeilijke legpuzzel maken: daar geniet Lisanne van! Over haar bijbaantje is ze minder enthousiast. Het lijkt of ze het nooit goed kan doen bij Levi, de leidinggevende van de vulploeg.


Direct te downloaden

€ 11,90


Beschrijving Je mag er zijn

Een avondje oppassen bij de buren of een moeilijke legpuzzel maken: daar geniet Lisanne van! Over haar bijbaantje is ze minder enthousiast. Het lijkt of ze het nooit goed kan doen bij Levi, de leidinggevende van de vulploeg. Waarom moet Levi altijd haar hebben?
Op school is het gezelliger. Maar waarom zien haar klasgenoten haar niet staan? Als haar leuke klasgenoot Laurens vraagt of ze een geintje wil uithalen bij meneer Bos, kan ze niet weigeren. De strafkaartjes van meneer Bos zijn nodig aan vervanging toe! Krijgt ze dat ongezien voor elkaar? Haar nieuwe klasgenootje Joy lijkt zich minder druk te maken om wat anderen van haar denken. Niet gek, als je ouders geld als water hebben. Of geldt ook hiervoor dat schijn bedriegt?


ISBN
9789033182051
Pagina's
283
Verschenen
Rubriek
Fictie 10 - 12 jaar
Druk
1
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Hertog Uitgeverij En Boekhandel B.V., Den

Fictie 10 - 12 jaar