Boekhandel Douwes Den Haag

50 ongevraagde adviezen voor jonge dokters

David Bentz van den Berg

50 ongevraagde adviezen voor jonge dokters

50 ongevraagde adviezen voor jonge dokters

50 ongevraagde adviezen voor jonge dokters

 

Dit boekje gaat over de huisartsenpraktijk. Het is geschreven voor jonge huisartsen, maar ook voor artsen in opleiding voor een ander specialisme. Het bevat vijftig ervaringen, observaties, tips, dilemma’s en ongevraagde adviezen.


Printing on Demand

€ 18,95

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen geen retourrecht


Beschrijving 50 ongevraagde adviezen voor jonge dokters

Dit boekje gaat over de huisartsenpraktijk. Het is geschreven voor jonge huisartsen, maar ook voor artsen in opleiding voor een ander specialisme. Het bevat vijftig ervaringen, observaties, tips, dilemma’s en ongevraagde adviezen. Ze zijn in geen leerboek terug te vinden.
Onderwerpen om over na te denken: hoe doe ik dat eigenlijk? Hoe krijg ik mijn wachtkamer zo snel mogelijk leeg? Hoe ga ik om met dr Google? En wat doe ik als ik tijdens een visite koffie krijg aangeboden? Lichtvoetig en serieus. Gevarieerd als een spreekuur op maandagochtend.

David Bentz van den Berg (1960) werkte als huisarts, opleider en docent. Hij heeft er altijd veel plezier aan beleefd zijn kennis en ervaring door te geven aan jonge collega’s. Hij was betrokken bij nascholingen, begeleidde jarenlang coassistenten, was in zijn duopraktijk huisartsopleider en gaf de laatste jaren onderwijs aan de huisartsenopleiding van Utrecht.

De adviezen zijn voor de uniformiteit allemaal in de mannelijke vorm geschreven. Waar in de tekst echter ‘hij, zijn of hem’ staat kan net zo goed ‘zij of haar’ gelezen worden.



ISBN
9789036829854
Verschenen
Rubriek
Geneeskunde
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Bohn Stafleu van Loghum

Geneeskunde