Boekhandel Douwes Den Haag

50 dingen die pas leuk zijn vanaf je 50e

Moni Port & Andrea Gerk

50 dingen die pas leuk zijn vanaf je 50e

50 dingen die pas leuk zijn vanaf je 50e

50 dingen die pas leuk zijn vanaf je 50e

 

Wat te doen met de rest van je leven wanneer de magische 5 steeds dichterbij komt? Er zijn nog zoveel leuke, gekke en uitdagende dingen te doen! Dit vrolijke cadeauboek helpt daarbij een handje.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 19,99


Beschrijving 50 dingen die pas leuk zijn vanaf je 50e

Schrijfster Andrea Gerk geeft je de kans om tijdens je midlife een reeks uitdagende, nieuwe en soms gekke dingen te beleven. Iets nieuws leren, ’s middags al aan een borrel, oude vrienden weer eens opzoeken, de handstand oefenen, je haar laten groeien (tegen het advies in van iedereen die zegt dat dat geen goed idee is). Geniet volop van het leven met dit aantrekkelijk en mooi vormgegeven cadeau voor mensen van rond de 50.



Andrea Gerk (1967) is redacteur, auteur en werkzaam voor verschillende Duitse tv-stations. Eerdere boeken: Lesen als Medizin (2015) en Das lob der schlechten Laune (2017).


ISBN
9789043925044
Pagina's
192
Verschenen
Rubriek
Cadeauboeken
Druk
2
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Kosmos Uitgevers