Boekhandel Douwes Den Haag

De Schaduw

De Schaduw 4 : Het probleem van de twee hulzen

Het probleem van de twee hulzen

Havank

De Schaduw 4 : Het probleem van de twee hulzen

De Schaduw

De Schaduw 4 : Het probleem van de twee hulzen

Het probleem van de twee hulzen

De Schaduw: De Schaduw 4 : Het probleem van de twee hulzen

E-book

 

De trein is twee minuten te laat, merkte Hubertus zwijgend op, toen de trein eindelijk begon binnen te rollen; Hubertus was een stipt en nauwgezet man. Het aantal reizigers bleek slechts gering en Hubertus had niet veel moeite hen éen voor éen nauwkeurig te observeren.



Direct te downloaden

€ 4,99


Beschrijving De Schaduw: De Schaduw 4 : Het probleem van de twee hulzen

De trein is twee minuten te laat, merkte Hubertus zwijgend op, toen de trein eindelijk begon binnen te rollen; Hubertus was een stipt en nauwgezet man.
Het aantal reizigers bleek slechts gering en Hubertus had niet veel moeite hen éen voor éen nauwkeurig te observeren. Tien misschien twintig waren de controle reeds gepasseerd, eer oom Hubertus langzaam zijn krant dichtvouwde, langzaam opstond en een schok kreeg. Het was niet de dun gezaaide geitenbaard van nicht Eulalia die hem schokte, daarvoor kende hij het uiterlijk van Léon Rosenheim te goed, doch het was het gezicht dat enkele meters achter Rosenheim opdook
Ik laat me hangen als mompelde hoofdinspecteur Uyttenbogaert binnensmonds.
Doe dat niet! vermaande zijn engelbewaarder.
Dan gleed er een nauw bedwongen glimlach over zijn gezicht, en nadat hij de controle gepasseerd was, liep hij rakelings langs oom Hubertus en fluisterde in het voorbijgaan:
Schaduw!
Merkwaardig ik mag wel zeggen hoogst merkwaardig, overwoog inspecteur Carlier, alias de Schaduw, terwijl hij de ander op enkele schreden afstand volgde


ISBN
9789044961126
Pagina's
245
Verschenen
Serie
De Schaduw
Rubriek
Detective
Druk
1
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
A.W. Bruna Uitgevers