Boekhandel Douwes Den Haag

Ik mis Milo

Pim Lammers & Sanne te Loo

Ik mis Milo

Ik mis Milo

Ik mis Milo

 

Zilveren Griffel-winnaar Pim Lammers schreef een troostrijk verhaal over het verlies van een huisdier. Na de dood van zijn schildpad Milo is een kleine jongen diep bedroefd. Het gemis voelt hij overal.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 17,99


Beschrijving Ik mis Milo

Zilveren Griffel-winnaar Pim Lammers schreef een troostrijk verhaal over het verlies van een huisdier.

Na de dood van zijn schildpad Milo is een kleine jongen diep bedroefd. Het gemis voelt hij overal. In zijn hart, in zijn hoofd, in zijn buik.

Van zijn moeder mag hij een ander huisdier uitkiezen. Neem een paard, zegt zijn zus. Of een hond, zegt een vriendin. Of een leeuw, stelt zijn beste vriend voor. Maar hij wil helemaal geen nieuw huisdier! Milo en hij horen bij elkaar. Voor altijd. Hoe kan een ander dier Milo nou ooit vervangen?

Een ontroerend prentenboek met hartveroverende illustraties van Zilveren Penseel-winnaar Sanne te Loo.


ISBN
9789045125879
Pagina's
32
Verschenen
Rubriek
Prentenboeken (< 6 jaar)
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Querido

Prentenboeken (< 6 jaar)