Boekhandel Douwes Den Haag

Altijd wat te vieren

gedichten om gelukkig van te worden

Diverse auteurs & Carll Cneut

Altijd wat te vieren

Altijd wat te vieren

gedichten om gelukkig van te worden

Altijd wat te vieren

 

Deze feestelijke bundel bevat de mooiste gedichten over verjaardagen, cadeaus, ballonnen, slingers en taarten. Maar ook over vieren dat je bestaat, vrolijk worden van elkaar of simpelweg gelukkig zijn met een nieuwe dag.


Niet leverbaar

€ 17,99


Beschrijving Altijd wat te vieren

Deze feestelijke bundel bevat de mooiste gedichten over verjaardagen, cadeaus, ballonnen, slingers en taarten. Maar ook over vieren dat je bestaat, vrolijk worden van elkaar of simpelweg gelukkig zijn met een nieuwe dag. En die feestvreugde wordt nog eens verhoogd door de verrukkelijke illustraties van Carll Cneut. Zijn geschilderde dieren zijn van een grote schoonheid en laten de lezer stralen van geluk.
Met gedichten van Annie M.G. Schmidt, Joke van Leeuwen, André Sollie, Toon Tellegen, Bart Moeyaert, Hans en Monique Hagen, Edward van de Vendel en vele anderen.


ISBN
9789045126357
Pagina's
56
Verschenen
Rubriek
Poëzie
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Querido

Poëzie