Boekhandel Douwes Den Haag

duik in de zee

Michiel Schellekens & Ferry Piekart

duik in de zee

duik in de zee

duik in de zee

Verschijnt binnenkort

 

Dit kleurrijke boek op AVI M3-niveau staat bomvol leuke informatie. Het leert beginnende lezers van 6 à 7 jaar van alles over de zee. duik in de zee zit vol leerzame feitjes, leuke quizjes, vrolijke tekeningen en fraaie foto’s.


Nog te verschijnen

€ 12,99

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving duik in de zee

kijk eens naar de zee!
wat is hij groot.
neem een slok!
dat is heel zout.
duik er eens in!
dan ben je nat.
dat weet je vast.
maar weet je ook
dat een vis in zee plast?

Houd jij ook zo van de zee? Lees dan dit toffe AVI M3-boek, bomvol boeiende informatie en fijne beelden. Van kwal tot alg, van vis tot schip … Het staat allemaal in duik in de zee. En de eigenwijze zalm Sop loodst je langs de leukste weetjes.

duik in de zee hoort bij de serie ik lees informatief. Dit vrolijke boek op AVI M3-niveau bevat interessante feitjes en weetjes over de zee, speciaal geschreven voor kinderen van 6 à 7 jaar. De grappige raadsels en moppen, kleurrijke illustraties en mooie foto’s maken het boek extra aantrekkelijk voor beginnende lezers.


ISBN
9789048757572
Pagina's
44
Verschijnt
Rubriek
Leren lezen
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Uitgeverij Zwijsen