Boekhandel Douwes Den Haag

Poirot

Lord Edgware sterft

Agatha Christie

Lord Edgware sterft

Poirot

Lord Edgware sterft

Poirot: Lord Edgware sterft

 

Agatha Mary Clarissa Miller wordt op 15 september 1890 geboren in Torquay. In 1914 trouwt ze met Archie Christie, waarna ze zijn naam overneemt. De Eerste Wereldoorlog breekt uit en Agatha gaat als vrijwilligster in de apotheek van een ziekenhuis werken.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 22,99


Beschrijving Poirot: Lord Edgware sterft

Agatha Mary Clarissa Miller wordt op 15 september 1890 geboren in Torquay. In 1914 trouwt ze met Archie Christie, waarna ze zijn naam overneemt. De Eerste Wereldoorlog breekt uit en Agatha gaat als vrijwilligster in de apotheek van een ziekenhuis werken. In 1916 schrijft ze dan haar eerste boek: The Mysterious Affair at Styles. Tussen het eerste boek en haar overlijden in 1976 groeit ze uit tot een van de meest succesvolle auteurs aller tijden waarbij ze meer dan 4 miljard boeken verkocht.

LORD EDGWARE STERFT
De mooie Amerikaanse toneelspeelster Jane Wilkinson is getrouwd met een Engelse edelman, maar ze heeft genoeg van hem en wil met een ander trouwen. Ze weet Hercule Poirot over te halen met haar man over een echtscheiding te gaan praten. Zijn bemiddeling blijkt echter niet meer nodig. Lord Edgware sterft. En natuurlijk valt de verdenking onmiddellijk op Jane.


ISBN
9789048822836
Pagina's
224
Verschenen
Serie
Poirot
Rubriek
Detective
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
The House of Books