Boekhandel Douwes Den Haag

Het einde schrijft zichzelf

Zes auteurs. Een privé-eiland. 72 uur om een verhaal te schrijven dat hun leven moet redden.

Evelyn Clarke

Het einde schrijft zichzelf

Het einde schrijft zichzelf

Zes auteurs. Een privé-eiland. 72 uur om een verhaal te schrijven dat hun leven moet redden.

Het einde schrijft zichzelf

Nieuw

 

**Ontdek het meeslepende verhaal van 'Het einde schrijft zichzelf' – een samenwerking tussen de bestsellerschrijver V.E. Schwab en YA-auteur Cat Clarke, onder de gezamenlijke naam Evelyn Clarke.** In dit spannende boek volgen we Arthur Fletch, een legendarische auteur wiens teruggetrokken leven vol geheimen en intriges schuilgaat achter zijn beroemde verhalen en onverwachte plotwendingen.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 21,99

Ophalen: Nu 1 op voorraad in de winkel
Leverbaar


Beschrijving Het einde schrijft zichzelf

**Ontdek het meeslepende verhaal van 'Het einde schrijft zichzelf' – een samenwerking tussen de bestsellerschrijver V.E. Schwab en YA-auteur Cat Clarke, onder de gezamenlijke naam Evelyn Clarke.**

In dit spannende boek volgen we Arthur Fletch, een legendarische auteur wiens teruggetrokken leven vol geheimen en intriges schuilgaat achter zijn beroemde verhalen en onverwachte plotwendingen. Wanneer zes schrijvers, die allemaal hun eigen worstelingen kennen in de literaire wereld, worden uitgenodigd op Fletch's afgelegen Schotse eiland, verandert hun weekend in een schokkende ontdekking: de meester is overleden en zijn laatste boek is onvoltooid.

De agent en redacteur van Fletch hebben de schrijvers bijeengeroepen in de hoop dat één van hen het meesterwerk kan afronden. De beloning? Een onweerstaanbaar aanbod: de winnaar krijgt niet alleen de kans om het laatste hoofdstuk te schrijven voor een enorm bedrag, maar ook de kans om zijn of haar eigen schrijverscarrière nieuw leven in te blazen. Maar er is een addertje onder het gras: ze hebben slechts 72 uur om het magnum opus te voltooien. Wat zijn ze bereid te doen voor deze kans op roem? Zou het zelfs kunnen leiden tot moord?

'Het einde schrijft zichzelf' is een meesterlijke mix van satire, moordmysterie en cosy crime, vergelijkbaar met de film *Knives Out*.

**Wat zeggen de critici?**

“Duivels slim en verslavend, dit verhaal is zowel een meeslepende locked room-mysterie als een scherpe blik op de uitgeverswereld. Een absolute aanrader.” – Ellery Lloyd, New York Times-bestsellerauteur van *De club*.

“Grappig, messcherp en akelig herkenbaar.” – Sarah Crossan.

“Agatha Christies *En toen waren er nog maar…* ontmoet *Yellowface* – fantastisch leuk!” – Kate Mosse, internationaal bestsellerauteur van de *Tijden van vuur*-serie.

Laat je meeslepen door deze intrigerende thriller en ontdek de duistere kanten van de schrijverswereld. Verkrijgbaar bij Boekhandel Douwes.


ISBN
9789049206031
Pagina's
416
Verschenen
Rubriek
Spanning
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boekerij

Spanning