Boekhandel Douwes Den Haag

Weg van hoop

Hoe blijven we bewogen en verbonden met Israël en het Midden-Oosten?

Lourens Geuze

Weg van hoop

Weg van hoop

Hoe blijven we bewogen en verbonden met Israël en het Midden-Oosten?

Weg van hoop

Nieuw

E-book

 

Dit boek biedt een hoopvol perspectief en roept op tot meer bewogenheid én verbinding. Het is een handreiking voor christenen om in gesprek te gaan en met een andere blik te kijken.


Direct te downloaden

€ 11,99


Beschrijving Weg van hoop

Sinds 7 oktober 2023 zijn veel christenen zoekende als het gaat om Israël en de oorlog in Gaza. Vrede in het Midden-Oosten lijkt verder weg dan ooit. Hoe kunnen we met beide kanten bewogen en verbonden blijven in dit conflict?
Lourens Geuze is al twintig jaar betrokken bij Israël en de omliggende landen, als theoloog, pastoraal werker, vriend en volgeling van Jezus. Aan de hand van nieuwe verhalen en perspectieven uit het Midden-Oosten beschrijft hij de impact van de recente gebeurtenissen op zijn eigen leven: de angst, rouw en vertwijfeling. Daarnaast kijkt hij naar de gevolgen voor de kerk en samenleving in Nederland.
Dit boek biedt een hoopvol perspectief en roept op tot meer bewogenheid én verbinding. Het is een handreiking voor christenen om in gesprek te gaan en met een andere blik te kijken. Inclusief verwerkingsvragen en drie uitgebreide gespreksstarters.


ISBN
9789055606610
Verschenen
Rubriek
Geloofsopbouw
Druk
1
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Vuurbaak

Geloofsopbouw