Boekhandel Douwes Den Haag

75 werkvormen voor agile-lean teamcoaching

Teams begeleiden naar zelforganiserend verbeteren

Marijke Lingsma & Aty Boers

75 werkvormen voor agile-lean teamcoaching

75 werkvormen voor agile-lean teamcoaching

Teams begeleiden naar zelforganiserend verbeteren

75 werkvormen voor agile-lean teamcoaching

E-book

 

De praktische handvatten bij het succesvolle De 10 principes voor agile-lean teamcoaching. Een onmisbaar boek in de bagage van agile, agile-lean en teamcoaches. Dé basis voor wendbare organisaties zijn zelforganiserende teams: die nemen eigenaarschap voor hun resultaten én voor volwassen onderlinge interactie.


Direct te downloaden

€ 22,95


Beschrijving 75 werkvormen voor agile-lean teamcoaching

De praktische handvatten bij het succesvolle De 10 principes voor agile-lean teamcoaching. Een onmisbaar boek in de bagage van agile, agile-lean en teamcoaches.

Dé basis voor wendbare organisaties zijn zelforganiserende teams: die nemen eigenaarschap voor hun resultaten én voor volwassen onderlinge interactie. Deze teams ontstaan niet zomaar; dat vraagt om professionele begeleiding. In hun boek De 10 principes van agile-lean teamcoaching laten Aty Boers en Marijke Lingsma zien hoe die begeleiding eruit kan zien. Belangrijk hierbij is het inzetten van een passende werkvorm, aansluitend bij wat een team te leren heeft om stappen te zetten in zijn groei.

Werkvormen
75 Werkvormen voor agile-lean teamcoaching biedt deze werkvormen. Onderscheidend is het samenspel van benaderingen vanuit agile, scrum en lean met die van teamcoaching. De werkvormen zijn geordend volgens de Plan-Do-Check-Act-benadering. Bij iedere werkvorm is aangegeven voor welke situatie deze inzetbaar is en welke varianten mogelijk zijn. Ook worden tips gegeven voor het zodanig inzetten van werkvormen dat het eigenaarschap zo veel mogelijk bij het team ligt.


ISBN
9789058755087
Pagina's
183
Verschenen
Rubriek
Leidinggeven, coachen
Druk
1
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Boom