Boekhandel Douwes Den Haag

Hofjesreeks deel 3

Bevorderaars Van Het Goede

Een kleine bestuursgeschiedenis van het Nederlandse hofje

Henk Looijesteijn

Bevorderaars Van Het Goede

Hofjesreeks deel 3

Bevorderaars Van Het Goede

Een kleine bestuursgeschiedenis van het Nederlandse hofje

Hofjesreeks deel 3: Bevorderaars Van Het Goede

 

In "De Kunst van het Besturen: Hofjes en hun Vrijwilligers" duiken we diep in de fascinerende wereld van hofjes en hun bestuurders. Dit boek biedt een meeslepende blik op de geschiedenis van deze unieke organisaties, die al eeuwenlang door toegewijde vrijwilligers worden geleid.


Leverbaar

€ 19,50

Ophalen: Nu 1 op voorraad in de winkel
Opsturen: levertijd 1 tot 2 werkdagen


Beschrijving Hofjesreeks deel 3: Bevorderaars Van Het Goede

In "De Kunst van het Besturen: Hofjes en hun Vrijwilligers" duiken we diep in de fascinerende wereld van hofjes en hun bestuurders. Dit boek biedt een meeslepende blik op de geschiedenis van deze unieke organisaties, die al eeuwenlang door toegewijde vrijwilligers worden geleid. Wie waren deze bestuurders, wat dreef hen om deze rol op zich te nemen, en hoe gingen zij om met de bewoners van de hofjes?

Ontdek hoe zij hun hofjes wisten te onderhouden en welke veranderingen de 20ste eeuw met zich meebracht, terwijl sommige tradities onveranderd bleven. Daarnaast worden de hedendaagse uitdagingen belicht waarmee deze vrijwilligers geconfronteerd worden in de huidige tijd. Dit boek is een must-read voor iedereen die geïnteresseerd is in de rijke geschiedenis van Nederlandse hofjes en de onmisbare rol van vrijwilligers in onze samenleving. Verkrijgbaar bij Boekhandel Douwes.


ISBN
9789070095161
Pagina's
110
Verschenen
Serie
Hofjesreeks deel 3
Rubriek
Regionale en stadsgeschiedenis
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Uitgeverij van Stockum

Regionale en stadsgeschiedenis