Ik Nummer 23
Henk Hanssen & Marianne van Betten
Ik Nummer 23
Henk Hanssen & Marianne van Betten
Leverbaar
Ophalen: Nu 1 op voorraad in de winkel
Opsturen: levertijd 1 tot 2 werkdagen
Profvoetballer, popster, acteur, schnabbelaar, ondernemer, coureur. In het leven van Chris Zegers lijken veel kansen als vanzelf op wonderbaarlijke wijze op zijn pad te komen. Sommigen noemen het toeval, anderen geluk, maar als je met open vizier in het leven staat, struikel je voor je het weet van het ene in het andere avontuur.
Vanaf de vroegste tijden proberen mensen te begrijpen hoe hun wereld in elkaar steekt. Ze ervaren de werkelijkheid in het verloop van de tijd, in de afwisseling van dag en nacht, in de opeenvolging van de seizoenen.
In een appartement in Antwerpen, op de vijfde verdieping, woont een prille zeventiger. Hij houdt van jazz, van lezen, van denken en kijken. En daar dan over schrijven. Zijn naam is Josse De Pauw, en al vijf jaar denkt hij twaalf keer per jaar na op papier voor de Standaard der Letteren.
Ik Nummer 23
Henk Hanssen & Marianne van Betten