Boekhandel Douwes Den Haag

De vluchteling uit Damascus

Een historische novelle

Key Tengeler

De vluchteling uit Damascus

De vluchteling uit Damascus

Een historische novelle

De vluchteling uit Damascus

 

In één bloedige nacht raakt de jonge prins Abd al-Rahman alles kwijt: zijn thuis in Damascus, zijn gehele familie en zijn toekomst aan het hof van het Umayyaadse Rijk. Hij slaat op de vlucht, met alleen zijn kleine broertje en zijn trouwe dienaar aan zijn zijde.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 14,50


Beschrijving De vluchteling uit Damascus

In één bloedige nacht raakt de jonge prins Abd al-Rahman alles kwijt: zijn thuis in Damascus, zijn gehele familie en zijn toekomst aan het hof van het Umayyaadse Rijk. Hij slaat op de vlucht, met alleen zijn kleine broertje en zijn trouwe dienaar aan zijn zijde. Daarna lijkt Abd al-Rahman uit de geschiedenisboeken te verdwijnen. Tot hij zes jaar later opduikt in al-Andalus, aan de andere kant van de Middellandse Zee, machtiger dan ooit tevoren. Hoe wist de jonge prins aan zijn vijanden te ontkomen? Welke gevaren moest hij doorstaan? En wat dreef hem naar al-Andalus?

In deze novelle vult Key Tengeler, historicus en co-auteur van de verhalenbundel Korte verhalen uit de Oudheid, de gaten in de geschiedenis op. Het blijkt een verhaal van een onmogelijke vlucht, een brandend verlangen naar wraak en een heilige wens om de familie-eer van de Umayyaden te herstellen.


ISBN
9789082642698
Pagina's
150
Verschenen
Rubriek
Historische roman
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Uitgeverij Historische Verhalen

Historische roman