Boekhandel Douwes Den Haag

Misbruik kan niet

Patrick Goujon

Misbruik kan niet

Misbruik kan niet

Misbruik kan niet

 

Patrick C. Goujon is hoogleraar spiritualiteitsgeschiedenis aan de Centre Sèvres-Facultés van de jezuïeten te Parijs. Hij is jezuïet en priester.Hij kon zich niet voorstellen hoezeer seksueel misbruik van een kind zijn of haar leven als volwassene kan verwoesten.


Printing on Demand

€ 18,50

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen geen retourrecht


Beschrijving Misbruik kan niet

Patrick C. Goujon is hoogleraar spiritualiteitsgeschiedenis aan de Centre Sèvres-Facultés van de jezuïeten te Parijs. Hij is jezuïet en priester.

Hij kon zich niet voorstellen hoezeer seksueel misbruik van een kind zijn of haar leven als volwassene kan verwoesten. Zulke misdaden schokten hem, vooral als ze gebeurden door kerkmensen. Maar daar bleef het bij. Tot de dag dat hij zich plotseling herinnerde wat een priester hem als kind had aangedaan. Bijna veertig jaar lang heeft hij het ontkend. Hij dacht door het uit te spreken te kunnen genezen. Maar alles viel in duigen. In de puinhoop van zijn verhaal bleef een knagende vraag terugkomen: ‘Hoe heb ik ervoor kunnen kiezen om zelf priester te worden?’

“Oprechte dank aan Patrick Goujon voor zijn getuigenis. Het kan slachtoffers van seksueel misbruik helpen in hun zoektocht door het leven en in hun worsteling met het geloof.” (mgr. Johan Bonny)


ISBN
9789085287056
Pagina's
96
Verschenen
Rubriek
Geloofsopbouw
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Otheo

Geloofsopbouw