Boekhandel Douwes Den Haag

Artios Bijbelstudies

Artios-reeks Leven bij de Dag

bijbelstudies uit Joël en Habakuk

J.J. ten Brinke

Artios-reeks Leven bij de Dag

Artios Bijbelstudies

Artios-reeks Leven bij de Dag

bijbelstudies uit Joël en Habakuk

Artios Bijbelstudies: Artios-reeks Leven bij de Dag

 

Het Woord van God is vol van verwachting en wil brengen tot een hoopvol leven. De profetische boeken van het Oude Testament geven nadrukkelijk grond voor die verwachting. Het bijbelboek Joël predikt dat de dag van de HEERE nabij is; de profeet Habakuk verkondigt Wie de HEERE is, als Hij op weg naar die grote dag onbegrepen wegen met ons gaat.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 11,99


Beschrijving Artios Bijbelstudies: Artios-reeks Leven bij de Dag

Het Woord van God is vol van verwachting en wil brengen tot een hoopvol leven. De profetische boeken van het Oude Testament geven nadrukkelijk grond voor die verwachting. Het bijbelboek Joël predikt dat de dag van de HEERE nabij is; de profeet Habakuk verkondigt Wie de HEERE is, als Hij op weg naar die grote dag onbegrepen wegen met ons gaat. In Leven bij de Dag brengt ds. J.J. ten Brinke de boodschap van deze profetische boeken dicht bij het hart.

De acht bijbelstudies zijn voorzien van gespreksvragen en liedsuggesties en daarmee goed bruikbaar voor kringen in de gemeente.


ISBN
9789088971952
Pagina's
80
Verschenen
Serie
Artios Bijbelstudies
Rubriek
Bijbelse handboeken
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Uitgeverij Groen