Boekhandel Douwes Den Haag

Morrissey, Morrison & Van Morrison

Morrissey, Morrison & Van Morrison

Johan van Tilburg

Morrissey, Morrison & Van Morrison

Morrissey, Morrison & Van Morrison

Morrissey, Morrison & Van Morrison

Morrissey, Morrison & Van Morrison

E-book

 

Morrissey, Morrison & Van Morrison is de tweede verhalenbundel van Johan van Tilburg (1970), opvolger van De man die naar Engeland wilde lopen (april 2014). De sfeer en thematiek zijn duidelijk realistischer, grimmiger, dan bij zijn voorganger.


Direct te downloaden

€ 8,96


Beschrijving Morrissey, Morrison & Van Morrison

Morrissey, Morrison & Van Morrison is de tweede verhalenbundel van Johan van Tilburg (1970), opvolger van De man die naar Engeland wilde lopen (april 2014).

De sfeer en thematiek zijn duidelijk realistischer, grimmiger, dan bij zijn voorganger. Engagement en melancholie zijn twee centrale thema's. Daarnaast herbergt de bundel enkele referenties aan klassieke popmuziek.
Ondanks de ontnuchterende toon valt niet te ontkennen dat het de schrijver regelmatig gelukt is, wat sprankjes hoop en ironie tussen de regels door te laten sijpelen.

Laat u verrassen door verhalen over:
Lennon en Bowie, in een gezamenlijke akoestische set. De Leuvense kotmadam Blanka. De man met de hoed, in de ‘Horst Schimanski-Citroën’. Egeïsche Zee Melancholie, vér weg van ‘meningenland Holland’. Een tot leven gekomen schaakbord-paardensprong. De douairière. De moeder van de moordenaar. Een charismatische man, én een man van d’oude stempel. Triënnium Blues. Mijn meisje met de flaporen. Engelbert. D'n Hugo. De cipressen van het Vlaamse land. Silvesterabend in Heidelberg. December in november. Thuiskomen.


ISBN
9789402122022
Pagina's
242
Verschenen
Rubriek
Verhalenbundels
Druk
1
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Brave New Books

Verhalenbundels