Boekhandel Douwes Den Haag

Europoort in angst

Gerard H. Nijmeijer

Europoort in angst

Europoort in angst

Europoort in angst

E-book

 

In de Europoorthavens wordt de zeehengelsport veel bedreven. Het water is er zout omdat de havenbekkens onder invloed staan van het getijde. Het is een geliefd sportvisgebied, maar het heeft ook zo zijn gevaren voor de eenzame sportvisser.


Direct te downloaden

€ 6,26


Beschrijving Europoort in angst

In de Europoorthavens wordt de zeehengelsport veel bedreven. Het water is er zout omdat de havenbekkens onder invloed staan van het getijde. Het is een geliefd sportvisgebied, maar het heeft ook zo zijn gevaren voor de eenzame sportvisser. De mannen vangen er alle soorten zeevis. Twee sportvissers uit Hellevoetsluis zien op een zeker ogenblik in een van die havens iets raars voorbij drijven. Het blijkt een menselijk lichaam te zijn. Daar komen ze pas later achter. Het lijk staat in verband met een mislukte terroristische aanslag van een groep, die de gevaren, van het grote, zeer uitgestrekte industriegebied, wil misbruiken om hun eisen kracht bij te zetten. Met gebruikmaking van politieke aanslagen trachten ze de overheid onder druk te zetten.

Gerard H. Nijmeijer heeft in de jaren '60 en '70 als werktuigkundige vele zeereizen op Zuid Amerika gemaakt. Na die periode, toen hij een baan aan de wal aanvaardde in de elektriciteitsproductie en later in de olie- en aardgaswinning, werd hij een hartstochtelijk beoefenaar van de zeehengelsport. Zijn belevenissen hebben vele jaren later geleid tot het schrijven van enkele spannende romans, waaronder "Europoort in angst".


ISBN
9789402128918
Pagina's
262
Verschenen
Rubriek
Fictie overig algemeen
Druk
1
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Brave New Books

Fictie overig algemeen