Boekhandel Douwes Den Haag

De doemdiagnose

Ruud Offermans

De doemdiagnose

De doemdiagnose

De doemdiagnose

 

‘You can check out anytime, but you can never leave.’ Don Henley En dan de (doem)diagnose, paranoide schizofrenie uiteraard. In werkelijk was het een angstpsychose, maar dat wisten ze toen nog niet.



Printing on Demand

€ 20,00

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen geen retourrecht


Beschrijving De doemdiagnose

‘You can check out anytime, but you can never leave.’
Don Henley

En dan de (doem)diagnose, paranoide schizofrenie uiteraard. In werkelijk was het een angstpsychose, maar dat wisten ze toen nog niet. Schizofreen was ik al helemaal niet. Ik wil er niet aan denken, ik ben er klaar mee. Ik ben het ontgroeid en heb het overwonnen. In de literatuur wordt gezegd: heeft hij het werkelijk overwonnen of heeft hij de symptomen onder controle?
Het doemscenario paranoïde schizofrenie, staat gelijk aan een psychopaat, een verwarde, iemand met een pan af, iemand die is door gedraaid, een kinderverkrachter, een serie moordenaar, een verslaafde, een paria.

Zo kon ik het wel samenvatten. Zoals Goethe in Faust zegt: ‘Wer bist du denn?’ vraagt Faust, waarop Mephistopheles antwoordt: ‘Ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft.’


ISBN
9789403616131
Pagina's
101
Verschenen
Rubriek
Psychiatrie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boeken uit Limburg