Boekhandel Douwes Den Haag

Van 9 tot 5

3

Dirk van de Wiel

Van 9 tot 5

Van 9 tot 5

3

Van 9 tot 5

E-book

 

Harde kantoorhumor en cynische grappen ***** In alle grote kantoren van Nederland en België moeten inmiddels strips van Dirk van de Wiel aan de muur hangen. De absurdistische dialogen en de vette kantoorclichés in de populaire strip, waarin al sinds 2010 het kantoorleven op de hak wordt genomen, zijn zeer herkenbaar voor kantoortijgers.


Direct te downloaden

€ 8,99


Beschrijving Van 9 tot 5

Harde kantoorhumor en cynische grappen *****

In alle grote kantoren van Nederland en België moeten inmiddels strips van Dirk van de Wiel aan de muur hangen. De absurdistische dialogen en de vette kantoorclichés in de populaire strip, waarin al sinds 2010 het kantoorleven op de hak wordt genomen, zijn zeer herkenbaar voor kantoortijgers.
De vaste personages zitten niet alleen achter hun bureau, maar voeren hun hilarische dialogen ook aan de koffietafel, in de kroeg of thuis.


'Simpele, effectieve tekeningen, toffe humor, rake grappen, heerlijk. Bij het lezen van dit boekje ben ik heel vaak hard in lachen uitgebarsten.' De Stripvlogger

'De strip Van 9 tot 5 is mateloos populair op kantoren. En terecht.' Managementboek Magazine

'Van de Wiel neemt de lulligheden van het kantoorbestaan op de hak, met harde, cynische grappen.' Quote

'Kopen die hap, je zal het je zeker en vast niet beklagen.' Stripinfo.be


ISBN
9789462973138
Pagina's
160
Verschenen
Rubriek
Strips
Druk
1
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Uitgeverij De Kring

Strips