Boekhandel Douwes Den Haag

Agile - The times they are a-changin'

Bob Dylan 2.0

Addo De Visser

Agile - The times they are a-changin'

Agile - The times they are a-changin'

Bob Dylan 2.0

Agile - The times they are a-changin'

 

“In ‘Agile, the times they are a-changin’’ zie ik een helder ‘waarom’ én een praktische aanpak van en hulpmiddelen voor de kanteling die organisaties moeten maken om te kunnen overleven.” - Prof. Dr. Ir.


Leverbaar

€ 22,95


Beschrijving Agile - The times they are a-changin'

“In ‘Agile, the times they are a-changin’’ zie ik een helder ‘waarom’ én een praktische aanpak van en hulpmiddelen voor de kanteling die organisaties moeten maken om te kunnen overleven.”
- Prof. Dr. Ir. Jan Rotmans, Hoogleraar Duurzaamheid & Transities, Erasmus Universiteit Rotterdam.

“Addo geeft heel concrete tips over hoe er mee om te gaan als organisatie, hoe het in te voeren en waar op te letten.”
– Gunther Verheyen

Steeds toenemende globalisering, concurrentie en de daarmee gepaard gaande ‘druk om snel te kunnen reageren op veranderingen’, vragen een andere manier van werken. Veranderingen volgen elkaar steeds sneller op. Organisaties moeten snel gaan transformeren naar agile werken, willen ze mee blijven doen in de markt. In dit boek betoogt Addo de Visser dat agile werken een must is en geen hype. Op basis van modellen, in combinatie met zijn ervaring, laat hij zien hoe je als organisatie kunt transformeren naar agile werken en hoe agile werken te laten renderen.


ISBN
9789463453721
Verschenen
Rubriek
Management en Economie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Addo de Visser

Management en Economie