Boekhandel Douwes Den Haag

How to make friends with the dark

Nederlandse editie

Kathleen Glasgow

How to make friends with the dark

How to make friends with the dark

Nederlandse editie

How to make friends with the dark

 

Van de bestsellerauteur van 'Girl in pieces' Tiger en haar moeder tegen de rest van de wereld; zo is het altijd geweest. Dan, op een doodnormale dag, gaat haar moeder dood en verdwijnt de wereld onder een donkere deken.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 16,99

Ophalen: Nu 3 op voorraad in de winkel
Leverbaar


Beschrijving How to make friends with the dark

Van de bestsellerauteur van 'Girl in pieces'



Tiger en haar moeder tegen de rest van de wereld; zo is het altijd geweest. Dan, op een doodnormale dag, gaat haar moeder dood en verdwijnt de wereld onder een donkere deken.


Haar vader kent ze niet en Tiger heeft geen grootouders of ooms en tantes. Ineens past haar leven in een koffer, die ze meeneemt van de ene opvangplek naar de andere. Tiger moet leren om vrienden te worden met de duisternis voordat die haar helemaal opslokt, maar dat is moeilijk als elke dag pikzwart lijkt. Dan begint er een sprankje hoop te glinsteren als er zich onverwacht familie aandient.



'How to make friends with the dark' is een krachtig, aangrijpend verhaal over liefde, verlies en het vinden van de moed om door te gaan als je omringd wordt door duisternis.


ISBN
9789463496346
Pagina's
416
Verschenen
Rubriek
Fictie 15+
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Blossom Books

Fictie 15+