Na de dood van hun ouders wonen Matje en zusje Kee bij de gemene kermisbaas Bonker en slaan ze op de vlucht. Ze slepen een koffer met wonderbaarlijke spullen mee … Het wordt een spannende reis.
Leverbaar
Iedereen op de kermis kijkt raar op als er na een hagelbui opeens een grote, zwarte tent tussen de kramen wordt opgezet. De jonge poppenspeelster Matje is razend nieuwsgierig naar de Engelssprekende nieuwkomers. Zouden deze mensen haar iets kunnen vertellen over Amerika, het land van haar dromen?
Wat ze niet weet is dat de komst van de nieuwe kermisreizigers haar leven overhoop zal gooien.
Na een vernietigende brand slaat Matje met haar zusje Kee, vriend Puf en aapje Toets op de vlucht. Ze slepen een koffer met wonderlijke spullen mee. Lukt het de kinderen om Amerika te bereiken en zo hun droom te verwezenlijken?