Boekhandel Douwes Den Haag

Chefs in Antwerpen

Koen Dhollander

Chefs in Antwerpen

Chefs in Antwerpen

Chefs in Antwerpen

 

Chefs in Antwerpen is het vervolg op Antwerpen Boven, Ballet in Antwerpen en Bekend Antwerpen. Voor dit boek fotografeerde Koen Dhollander 30 chefs in Antwerpen die elk een eigen gerecht voorstellen.



Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 26,23


Beschrijving Chefs in Antwerpen

Chefs in Antwerpen is het vervolg op Antwerpen Boven, Ballet in Antwerpen en Bekend Antwerpen. Voor dit boek fotografeerde Koen Dhollander 30 chefs in Antwerpen die elk een eigen gerecht voorstellen. Van een chef die zijn broodje voorstelt tot een sterrenchef die zijn topgerecht voorstelt, van Vietnamees broodje of frietjes met stoofvlees tot… ?

Chefs in Antwerpen is een weerspiegeling van wat Antwerpen op culinair vlak te bieden heeft.

Per restaurant kan je telkens een zwartwit portretfoto vinden van de chef in actie in de keuken en een kleurenfoto van zijn gerechtje. Maar ook info over chef en restaurant en de bereidingswijze van de gerechten.


ISBN
9789464651409
Pagina's
152
Verschenen
Rubriek
Culinair
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Brave New Books

Culinair