Boekhandel Douwes Den Haag

Alle songs van het Songfestival (set van 3)

Marcel Rijs

Alle songs van het Songfestival (set van 3)

Alle songs van het Songfestival (set van 3)

Alle songs van het Songfestival (set van 3)

 

Drie prachtige, grote en vuistdikke boeken beschrijven alle liederen van het Eurovisie Songfestival, vanaf 1956 tot en met 2025. Natuurlijk lezen we over de doorbraak van Abba, over het onvergetelijke ‘Dinge-dong’, over ‘Volare’ – wist je dat David Bowie dit lied ooit coverde?


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 109,90


Beschrijving Alle songs van het Songfestival (set van 3)

Drie prachtige, grote en vuistdikke boeken beschrijven alle liederen van het Eurovisie Songfestival, vanaf 1956 tot en met 2025.

Natuurlijk lezen we over de doorbraak van Abba, over het onvergetelijke ‘Dinge-dong’, over ‘Volare’ – wist je dat David Bowie dit lied ooit coverde? – over ‘Europapa’ en meer. De boeken beschrijven de totstandkoming van de nummers, de optredens, de songteksten, en de veranderende muziekstijlen in de afgelopen zeventig jaar. Daarnaast bevat deze trilogie honderden foto’s van de optredens en meer dan duizend singlehoesjes.

Blader door deze trilogie en herbeleef de leukste avonden van de afgelopen zeventig jaar.

Marcel Rijs schreef eerder Kim Wilde - Pop Don’t Stop:A Biography. Hij werkt bij de Koninklijke Bibliotheek.


ISBN
9789464714319
Pagina's
1140
Verschenen
Rubriek
Muziek populair
Druk
1
Uitvoering
Multiple-item retail product
Taal
Nederlands
Uitgever
Noordboek - Van Gorcum