Boekhandel Douwes Den Haag

Bad Mother's Dagboek

Suzy K Quinn

Bad Mother's Dagboek

Bad Mother's Dagboek

Bad Mother's Dagboek

 

Kan alleenstaande moeder Juliette liefde vinden met een baby op sleeptouw? Toen ik eenmaal zwanger was geschopt, dacht ik dat ik getrouwd zou zijn en nog lang en gelukkig zou leven enzo... Maar er is een probleem.



Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 24,50


Beschrijving Bad Mother's Dagboek

Kan alleenstaande moeder Juliette liefde vinden met een baby op sleeptouw?

Toen ik eenmaal zwanger was geschopt, dacht ik dat ik getrouwd zou zijn en nog lang en gelukkig zou leven enzo... Maar er is een probleem. Ik schijn een baby te hebben gekregen met een kinderlijke man. Ik zou graag meer over hem zeggen, maar ik kan niet vloeken waar mijn dochter bij is.

Kan ik ware liefde vinden? Probeer me maar eens tegen te houden. Mijn hart mag dan gebroken zijn en mijn toekomst wreed uiteen gespat. Het is tijd om op te staan, voor mezelf op te komen en nooit op te geven. Ik ZAL de liefde weer vinden.

"Wees bereid om te lachen totdat je huilt, en dan aan het einde blije tranen te snikken!
Dit is het feelgoodboek van het jaar."
Een absolute, onbeperkt romantische, comedy bestseller.
Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Cecelia Ahern, JoJo Moyes en Jill Mansell.


ISBN
9789464855555
Pagina's
400
Verschenen
NUR
340
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Mijnbestseller.nl

Populaire fictie