met een vleugje maatschappelijke en culinaire historie
met een vleugje maatschappelijke en culinaire historie
Dit unieke kookboek biedt meer dan tweehonderd hedendaagse en originele recepten, verweven met een fascinerend verhaal over een timmerman en een gravin. Auteur Marthe Fuld vertelt het verhaal van haar grootvader, die in de vroege twintigste eeuw als timmerman werkte voor gravin Van Bylandt op het landgoed Oostduin-Arendsdorp in Den Haag.
Ophalen: Nu 2 op voorraad in de winkel
Opsturen: levertijd 1 tot 2 werkdagen
Dit unieke kookboek biedt meer dan tweehonderd hedendaagse en originele recepten, verweven met een fascinerend verhaal over een timmerman en een gravin. Auteur Marthe Fuld vertelt het verhaal van haar grootvader, die in de vroege twintigste eeuw als timmerman werkte voor gravin Van Bylandt op het landgoed Oostduin-Arendsdorp in Den Haag. De culinaire gewoonten van toen verschillen aanzienlijk van die van nu, waarbij de gravin vaak luxer at dan haar timmerman. Dit boek biedt een prachtig inzicht in de culinaire evolutie door de tijd heen.
Je vindt een scala aan gerechten, van vlees en vis tot heerlijke vegetarische en veganistische opties, waarbij groenten de ster zijn in dit eigentijdse kookboek. Geniet van recepten zoals zelfgemaakte zeewierburgers, bietenbavarois, kiprollade met eekhoorntjesbrood en glutenvrije krootjeskoek. Voor de meer casual momenten zijn er ook makkelijke gerechten zoals aardappelgratin, wortelsla en kokoskoekjes. Dit boek is perfect voor zowel alledaagse maaltijden als speciale gelegenheden, en brengt een smakelijke mix van historie en hedendaagse kookkunst. Ontdek de smaken van vroeger en nu en laat je inspireren door de culinaire creaties in dit bijzondere boek, verkrijgbaar bij Boekhandel Douwes.