Boekhandel Douwes Den Haag

Het Engeland van Jane Austen

Hampshire, Bath, filmlocaties en tuinen

Karin Quint

Het Engeland van Jane Austen

Het Engeland van Jane Austen

Hampshire, Bath, filmlocaties en tuinen

Het Engeland van Jane Austen

Verschijnt binnenkort

 

Ontdek Engeland door de ogen van Jane Austen en haar werk met deze Dominicus-reisgids en verken filmlocaties, plekken uit Austens boeken en uit haar leven.In Het Engeland van Jane Austen vind je alle bijzondere locaties die belangrijk waren voor Jane Austen; van de plaatsen waar ze woonde tot plekken waar ze op bezoek of op vakantie ging.


Nog te verschijnen

€ 24,99

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving Het Engeland van Jane Austen

Ontdek Engeland door de ogen van Jane Austen en haar werk met deze Dominicus-reisgids en verken filmlocaties, plekken uit Austens boeken en uit haar leven.

In Het Engeland van Jane Austen vind je alle bijzondere locaties die belangrijk waren voor Jane Austen; van de plaatsen waar ze woonde tot plekken waar ze op bezoek of op vakantie ging. Ontdek ook de locaties waar films en series zijn opgenomen, zoals die van de verschillende bewerkingen van Pride & Prejudice, Sense & Sensibility en Emma. Voor Austen-fans is deze reisgids het perfecte hulpmiddel voor een echte Austen-pelgrimage. Maak kennis met het leven en werk van een van de meest geliefde schrijfsters ter wereld en laat je de weg wijzen naar de mooiste en verrassendste plekjes in Engeland.

Karin Quint is journalist/tekstschrijver, fotograaf en schrijver van feelgoodromans. Samen met Maurice Janssen schreef ze eerder Schotland.


ISBN
9789465250137
Pagina's
334
Verschijnt
Rubriek
Reisgidsen Europa
Druk
4
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Dominicus

Reisgidsen Europa