Boekhandel Douwes Den Haag

De andere kant van de tafel

Wat werkt bij solliciteren, van cv tot arbeidsvoorwaardengesprek

Tamara Wijnja

De andere kant van de tafel

De andere kant van de tafel

Wat werkt bij solliciteren, van cv tot arbeidsvoorwaardengesprek

De andere kant van de tafel

Verschijnt binnenkort

 

Twee kandidaten met vergelijkbare ervaring solliciteren op dezelfde functie. De een wordt uitgenodigd, de ander niet. Zelden ligt dat aan wat iemand kan. Een cv wordt in tien seconden gescand. Een brief lijkt op tien andere.



Nog te verschijnen

€ 19,95

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving De andere kant van de tafel

Twee kandidaten met vergelijkbare ervaring solliciteren op dezelfde functie. De een wordt uitgenodigd, de ander niet. Zelden ligt dat aan wat iemand kan.

Een cv wordt in tien seconden gescand. Een brief lijkt op tien andere. En in het gesprek beslist vaker een gevoel dan een feit. Dat is niet oneerlijk, het is menselijk. Maar je kunt er wel iets aan doen.

Tamara Wijnja werkt al jaren in werving en selectie. Ze voert intakegesprekken, zit aan tafel bij selectiegesprekken en hoort daarna van opdrachtgevers wat hen opviel. Ze zag sterke kandidaten afvallen omdat ze zichzelf te klein maakten, en anderen winnen omdat ze hun verhaal helder vertelden.

In dit boek deelt ze wat daar het verschil maakt. Je leest wat je cv wel en niet over je vertelt, hoe je een brief schrijft die niet op tien andere lijkt, waar het in het gesprek werkelijk om draait en hoe je onderhandelt over salaris zonder ongemak. Met voorbeelden uit de praktijk, een uitgewerkt cv en een checklist voor elke sollicitatie.

Laat zien wat je al in huis hebt. Dat is genoeg.


ISBN
9789465541105
Pagina's
94
Verschijnt
Rubriek
Personeel en Organisatie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Brave New Books